Spacious Cottage In The Village Of Wembury

Belangrijkste voorzieningen

  • 115 m²
  • 4 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    De 4-slaapkamer Spacious Cottage In The Village Of Wembury ligt binnen 7 km van Clay Art en nodigt gasten uit om toeristische bestemmingen te verkennen.

    Het Royal Citadel is op 15 minuten rijden verderop gesitueerd. Dit vakantiehuis biedt ook toegang tot bezienswaardigheden als de Minster Church of St. Andrew, op 8 km afstand. Voor sportliefhebbers is Spacious Cottage In The Village Of Wembury van 115 m² een ideaal startpunt om de sportscene van Wembury te ontdekken, met het Tinside Pool op 20 minuten rijden verderop.

    Voor het gemak van de gasten is er een keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven. Britse gerechten worden geserveerd bij The Odd Wheel, dat op een paar momenten van deze 2-badkamer villa ligt.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 10:00

    Kameropties bij Spacious Cottage In The Village Of Wembury

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Spacious Cottage In The Village Of Wembury Natuur foto Spacious Cottage In The Village Of Wembury Strand foto Spacious Cottage In The Village Of Wembury Strand foto Spacious Cottage In The Village Of Wembury Natuur foto Spacious Cottage In The Village Of Wembury Kamer foto Spacious Cottage In The Village Of Wembury Mensen foto Spacious Cottage In The Village Of Wembury Gymzaal foto Spacious Cottage In The Village Of Wembury Natuur foto Spacious Cottage In The Village Of Wembury In de buurt foto Spacious Cottage In The Village Of Wembury Faciliteiten foto
    Huis 4 Slaapkamers

    Grootte: 115 m²

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +

    Locatie bij Spacious Cottage In The Village Of Wembury

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Spacious Cottage In The Village Of Wembury

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Heeft Spacious Cottage In The Village Of Wembury een keuken?
      Ja, in Spacious Cottage In The Village Of Wembury is een complete keuken beschikbaar.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van dit vakantiehuis?
      Gasten van dit vakantiehuis kunnen onder andere de Smeaton's Tower (7 km), Staddon Heights Golf Club 3) en het Tinside Pool 8) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Spacious Cottage In The Village Of Wembury